Müthiş ortaklık! Mesut Özil ve Amine Gülşe…

Ana Sayfa » Magazin » Müthiş ortaklık! Mesut Özil ve Amine Gülşe…
Paylaş
Tarih : 29 Haziran 2019 - 18:06

7 Haziran’da Istanbul’da hayatlarını birleştirecek olan Dünyaca ünlü Türk asıllı oyuncu Arsenalli Mesut Özil ile nişanlısı eski Türkiye güzeli Amine Gülşe, birlikte müthiş bir ortaklığa imza attı. Özil ile Gülşe İngiliz kozmetik devi Citizen Cosmetics Limited’e eşit hissedar olarak ortak oldu. Ortaklık görüşmelerini ve anlaşmasını Mesut Özil’in avukatlığını ve danışmanlığını yapan Dr. Erkut Söğüt bizzat gerçekleştirdi.

7 Haziran’da Istanbul’da hayatlarını birleştirecek olan Dünyaca ünlü Türk asıllı oyuncu Arsenalli Mesut Özil ile nişanlısı eski Türkiye güzeli Amine Gülşe, birlikte müthiş bir ortaklığa imza attı.

Özil ile Gülşe İngiliz kozmetik devi Citizen Cosmetics Limited’e eşit hissedar olarak ortak oldu. İngiltere Premier League’ın en gözde oyuncularından Mesut Özil’in sosyal medyada 80 milyon, Amine Gülşe’nin ise 1.8 milyon takipçisi bulunuyor. Ortaklık görüşmelerini ve anlaşmasını Mesut Özil’in avukatlığını ve danışmanlığını yapan Dr. Erkut Söğüt bizzat gerçekleştirdi.

Dr. Erkut Söğüt anlaşmanın ardından ‘Mesut yatırımlarında çeşitliliğe giderken, kozmetik branşına girmekte kalmayıp, Citizen Cosmetics Limited markasına değer katacak ortaklığı gerçekleştirdik. Hem profesyonel hem de kişisel olarak güzelliğe ilgisi aşikar olan Amine, Citizen’in “Smart Girls Get More” (Zeki kızlar daha fazla şeye sahip olur) kampanyasının da bir parçası olacak. Bilindiği gibi Amine ile Mesut son dönemde Türkiye’de en çok tanınan ve konuşulan çift olarak dikkat çekiyor.

Citizen Cosmetics Başkanı ve CEO’su Tariq Khan ise ortaklıkla ilgili “Mesut ve Amine’nin Citizen Ailesi’ne katılmaları bizi heyecanlandırırken, bize olan güvenlerinden dolayı çok mutlu olduk. Yatırım hamlelerinin zamanlaması harikaydı zira bizler CTZN Kozmetik markasını tanıtırken Amine ile birlikte çalışma fırsatımız doğdu. Böylelikle “Smart Girls Get More” (Zeki kızlar daha fazla şeye sahip olur) kampanyasıyla birlikte Amine’nin favori renkli kozmetik ürünleri tüketiciyle buluşacak.

Aleena, Aleezeh ve Naseeha Khan tarafından kurulan Citizen Cosmetics Limited (www.citizencosmetics.com) İngiltere merkezli bir kozmetik şirketidir. Üç kız kardeş geniş ten renklerine hitap eden renkli akışkan kozmetik ürünleri yaratmak için yola çıktılar. Bunu yaparken sadece Vegan ve Vejetaryan formüller kullandılar. Şirketin ana tüketici markası CTZN Cosmetics Italya’da üretiliyor ve ilk kez dün piyasaya sürülmeye başlandı. Daha büyük bir kitleye hitap edecek “Smart Girls Get More” markası ise (www.sggmcosmetics.com) ise Polonya’da üretilmekte. İki marka da Avrupa Birliği standartlarına uyugun şartlarda üretilmektedir.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

2018’in en iyi şarkılarından bir demet…

Tüm yanlı ve taraflı halimizle 2018’i geride bırakıyoruz. Fotoğraflar: Instagram, Universal Müzik Türkiye, Warner Music Türkiye İyisiyle

Türkiye’nin ilk magazin YouTuber’ı Şokopop: En çok Yıldız-Sezen küslüğü merak ediliyor

Onu YouTube’da 55 bin, Instagram’da 186 bin magazin tutkunu takip ediyor. Videoları ortalama 200 bin tıklanıyor. Şokopop yaptığı işi “Kavga,

Bağımsızlığın 48’inci yılı resepsiyonla kutlandı

Bangladeş’in 48’inci Bağımsızlık ve Milli Günü dolayısıyla, Bangladeş’in Ankara Büyükelçisi Allama Sıddıki’nin ev sahipliğinde,